Webbyt
Webbyt
TOOTED  
Webbyt
HINNAPÄRING  
Webbyt
TELLIMINE  
Webbyt
KONTAKT  
Webbyt
FILTRIPOOD  
EST  l  ENG  l  RUS

FacenookTwitterYoutube
         
 
Webbyt
Webbyt Tellimus
Webbyt
Webbyt Hinnapäring
Webbyt
Webbyt ETTEVÕTTEST
Webbyt
Webbyt
LIITU UUDISKIRJAGA
 
Webbyt

ETTEVÕTTEST

Webbyt

 

OÜ Filtrimeister on 2000 aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevusalaks on ventilatsiooni seadmetesse õhufiltrite tootmine ja müük. Tänaseks päevaks oleme tõusnud üheks suurimaks õhufiltrite tootjaks Eesti turul, omades kliente nii büroohoonete, hotellide, kaubanduskeskuste haldajate kui ka mitmete tööstus- ja toiduainete tootmisettevõtete seas.


Meie toodete valikust leiab erinevaid ventilatsiooni seadmetesse minevaid õhufiltreid:

  • Kottfiltrid
  • Paneelfiltrid
  • Rasvafiltrid
  • Kompaktfiltrid
  • Käisfiltrid
  • HEPA/ULPA filtrid
  • Filtrikomplektid (Vallox, Iltoflex, Flexit, Recu, Rego jne.) 

Samuti on saadaval erinevad filtermaterjalid nii värvikambritele kui muuks otstarbeks.
 

Meie põhiliseks tootmisvaldkonnaks on sünteetilisest materjalist metallraamiga kottfiltrite tootmine, mis sobivad kasutamiseks nii tava- kui ka ekstreemtingimustes. Kõik meie filtrid on kergesti paigaldatavad, stabiilse konstruktsiooniga ja ilmastiku- ning temperatuurikõikumistele vastupidavad. 
 

Kasutame oma toodete valmistamisel kvaliteetset komposiit-fliis filtermaterjali, kus sünteetiliste komposiitide kasutamine annab filtritele 60% suurema kestvusaja, kui on tavalistest filtermaterjalidest kottfiltritel.

Meil on hea meel Teile teada anda, et Filtrimeistri poolt toodetud kottfilter läbis 2013 aastal edukalt rahvusvahelise akrediteeritud labori testid, mille kinnituseks on välja antud ka vastav sertifikaat, mis kinnitab, et meie kottfilter vastab kõikidele EN779:2012 nõuetele.


Tootmisprotsessi arendamise järjepidevus, kõrgendatud nõudlikkus toote kvaliteedi osas, motiveeritud ja kompetentne töötaja, lisaks konkurentsivõimelised hinnad ja lühikesed tarneajad – need on komponendid, mis on toonud Filtrimeistrile edu ning usaldusväärsuse klientide silmis.

 

Hoia raha kokku ja osta õhufilter otse tootjalt!

 

Meeldivale koostööle lootma jäädes

Teie Filtrimeister